WARSZTATY Z MEDIACJI DLA UCZNIÓW II LO

13 maja 2022 roku odbyły się pierwsze – z szeregu planowanych – warsztaty z mediacji dla uczniów naszej szkoły. W warsztatach uczestniczyło 25 uczniów.

Warsztaty poprowadziła pani Iga Rzyśkiewicz z Instytutu Edukacji Pozytywnej.

Podczas spotkania uczniowie poznali podstawowe zasady mediacji jako metody polubownego rozwiązywania sporów oraz zasady komunikowania się bez agresji.

WARSZTATY Z MEDIACJI DLA UCZNIÓW II LO