W czwartek 7 kwietnia klasa 3 b uczestniczyła w Seminarium Chemicznym „Wybrane problemy chemii „,które odbyło się na Wydziale Chemii Politechniki Rzeszowskiej. Uczniowie uczestniczyli w wykładach oraz pokazach chemicznych.