Zmagania z językiem polskim.
24 marca uczniowie naszej szkoły wzięli udział w eliminacjach do VIII Wojewódzkiego Konkursu Poprawności Językowej " Mówię i piszę po polsku" Krasnystaw 2022. Zadania okazały się niełatwe, podobnie jak zasady gramatyczne naszego języka. Z niecierpliwością czekamy na wyniki i udział w kolejnym etapie.