WYWIEŚ FLAGĘ   ŚWIĘTUJ Z NAMI

Dnia 2 maja obchodzimy Dzień Flagi. Został  on ustanowiony przez Sejm w 2004 roku. To święto, które ma wyrażać szacunek do flagi i propagować wiedzę o polskiej tożsamości oraz symbolach narodowych. Flaga towarzyszy Polakom w wielu ważnych i podniosłych chwilach, zarówno tych radosnych , jak również żałoby narodowej. Dlatego wywieśmy ją 2 maja i z dumą prezentujmy  biało - czerwoną. Dla zainteresowanych polecamy miniprzewodnik.

https://www.gov.pl/attachment/4be58ce4-f085-4a1b-9d90-d3008ed6783e