SUKCES NASZYCH DZIEWCZĄT W DRUŻYNOWYCH BIEGACH PRZEŁAJOWYCH
Drużyna dziewcząt naszej szkoły wywalczyła I miejsce i awans do Mistrzostw Województwa w Drużynowych Biegach Przełajowych. Zawody rozegrano 25.03.2022 na trasach biegowych OSiR w Tomaszowie Lubelskim.
Skład drużyny dziewcząt:
Stypko Nikola, Ewa Wiatrzyk, Dąbrowska Agnieszka, Wacko Wiktoria, Kostur Martyna, Kaznowska Emilia, Rybaczyńska Amelia.
Gratulacje dla wszystkich zawodniczek! 
Opiekunem drużyny była Jadwiga Kotowicz