II LO ZNOWU GÓRĄ!
Drużyna w składzie: Michał Chromiec, Karol Pisklak, Bartosz Kurowski, Mateusz Anioł wywalczyła I miejsce w Powiatowej Licealiadzie w koszykówce 3x3, którą rozegrano na hali naszej szkoły w dniu 6.04.2022.
Gratulacje dla zawodników!
Opiekunem była Pani Jadwiga Kotowicz